Textília adományt kapott a Kórház a Katolikus Caritastól

2019.12.11-én a helyi Katolikus Caritas vezetője Szíjjártó László igazgató úr és önkéntes segítői jelentős textília adományt adtak át kórházunknak. Az önkéntesek által végzett adománygyűjtés eredményeként 197 db paplanhuzat, 352 db párnahuzat, 33 db lepedő, továbbá hálóingek és pizsamák gyűltek össze, melyeket a tegnapi nap folyamán adtak át a kórháznak. Az adományt intézményünk nagy örömmel fogadta, mivel az egyik leggyakrabban elhasználódó anyag a textília a kórházban, mivel azok a mindennapi csere után 90’-os egészségügyi fertőtlenítő mosáson átesve a gyakori tisztítás miatt gyorsan elhasználódnak. A kórház saját forrásából ezeket nem tudja pótolni, így minden ilyen jellegű adomány nagy segítség számunkra és örömmel tölti el betegeinket, hogy a színes ágyneműk otthonosabbá teszik ittlétüket.

A kórház vezetése mind a Katolikus Caritas vezetőinek, önkénteseinek, valamint mindenkinek köszönetet mond aki a gyűjtés propagálásában, megszervezésében és lebonyolításában részt vállalt.